Autor:
Mariana Tulf

Tulemas on eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekava infotund

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekava infotund toimub veebis 5. märtsil kl 17. Tule ja saa teada, miks õppida õpetajaks just Tartu Ülikoolis. Meie mitmekesises magistriõppes avastad, kuidas õpetada eesti keelt ja kirjandust huvitavalt, tänapäevaselt ja tõhusalt. 

Infotunnis annavad õppekavast ülevaate programmijuht Helen Hint ja tema eelkäija Maigi Vija. Kuulajatel on võimalik küsida küsimusi otse programmijuhilt. Lisaks räägitakse õppekeskkonnast ja sellest, millised on sinu võimalused pärast lõpetamist. Registreerunutele saadetakse emailile Zoomi link enne infotunni toimumist.

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekava pakub põhjalikke eesti keele ja kirjanduse teadmisi ning õpetajatööks vajalikke oskusi ja pädevusi, et aidata sul kujuneda inspireerivaks õpetajaks. Sul on valida, kas õpid eesti keele ja kirjanduse õpetajaks või eesti keele võõrkeelena õpetajaks. Kui soovid, omandad ka lisaeriala, mille seas on näiteks soome keele õpetaja, eesti keele võõrkeelena õpetaja, lõunaeesti keele ja kultuuri õpetaja, usundiõpetuse õpetaja, filosoofiaõpetaja ning ladina keele õpetaja eriala.

Kujunda koos meiega Eesti tulevikuharidust!

Registreeru infotundi

Tutvu õppekavaga

Euroopa päeva veebiloeng 7. mail

Huvilisi oodatakse 7. mail Euroopa päeva avalikule veebiloengule

Veebikursus "Etnogeneesi arheoloogia"

Huvilistel on võimalik osaleda vabakuulajana veebikursusel „Etnogeneesi arheoloogia“

Projektijuhtimise terminite töötuba

MEDALi projekti töötoad märtsis ja aprillis