Pexels

Aita teha teadust, osale katses!

Siit lehelt leiad infot eesti ja üldkeeleteaduse instituudis käimasolevate katsete kohta. Lisainfo saamiseks palume võtta ühendust katse korraldajatega.

Taju ja keele seosed

Eesti ja üldkeeleteaduse instituudi teadurid Maria Reile ja Mariann Proos kutsuvad kõiki täisealisi eesti keelt emakeelena kõnelevaid inimesi osalema uuringus „Taju ja keele seosed“. Uuringus soovime välja selgitada, kuidas keeles väljendatavat informatsiooni tõlgendatakse. Kutsume sind osalema katses, kus tuleb ette antud lause viia kokku sellega kõige paremini kokku sobiva pildiga.

Katse toimub Tartu Ülikooli Foneetikalaboris Lossi 3-132. Katset saab teha alates novembrist kuni aasta lõpuni ning võtab aega 20 minutit.

Katsesse saad registreeruda SIIN. Kui sa ei saa registreeritud ajal tulla või kui sulle sobiks mõni teine aeg kui see, mis kalendris pakutud on, siis võta palun ühendust maria.reile@ut.ee või mariann.proos@ut.ee

sulev iva

Võru keele nädal Eesti ja üldkeeleteaduse instituudis

Kalõvipoig