Pixabay

MEDALi projekti töötoad märtsis ja aprillis

Kutsume Tartu Ülikooli tudengeid ja töötajaid osalema ingliskeelsetele MEDALi projekti üritustele märtsis ja aprillis. Märtsis on võimalik heita pilk rahvusvaheliste teadusajakirjade toimetajate maailma ja aprillis saame rohkem teada ühiskondliku mõju inkorporeerimisest granditaotlustesse.

Märtsi töötoas tutvustavad rahvusvaheliste keeleteaduse ajakirjade peatoimetajad oma igapäevatööd, jagavad parimaid näpunäiteid ajakirjadesse pääsemiseks, ning räägivad lõksudest, mida vältida. Paneeldiskussioon toimub 25. märtsil kell 16.00-17.00. Peatoimetajad vastavad kuulajate küsimustele, mida saab esitada ka läbi registreerimisvormi siin. Veebinari link saadetakse teile pärast registreerumist.

Aprilli töötoas räägib Jeannette Littlemore ühiskondliku mõju inkorporeerimine granditaotlustesse, miks see oluline on ja kuidas seda saavutada. Töötuba toimub 17. aprillil kell 11.00-13.00 Jakobi 2-114 loenguruumis. Pärast registreerumist edastatakse teile Zoomi link. Ürituse registreerimisvorm on leitav siin.

Samuti kutsume teid osalema MEDALi katseliste meetodite suvekooli, mis toimub Nijmegenis Hollandis 17.-21. juunil 2024 koostöös MEDALi partneritega Max Plancki Psühholingvistika Instituudist ja Radboudi Ülikoolist. Tartu Ülikooli üliõpilastel ja töötajatel on võimalus taotleda üritusel osalemiseks mobiilsustoetust! Tähtaeg on pikendatud 1. märsini! Rohkem teavet ürituse kohta leiab siin. Lisateavet reisiplaanide ja grupimajutuse kohta leiab siin.

Neid üritusi korraldab MEDALi konsortsium, mida rahastatakse EL Euroopa Horisont programmist (101079429) ning Ühendkuningriigi teadus- ja innovatsiooniorganisatsioonist (101079429).

MEDALi logod
Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine

tudengid