Izabela Jordanoska

MEDALi eksperimentaalse keeleteaduse suvekool toimub Nijmegenis Hollandis

MEDALi eksperimentaalse keeleteaduse suvekool toimub Nijmegenis Hollandis 17.21. juunil 2024. Registreerimine suvekooli on avatud siin. Suvekooli korraldavad meie MEDALi partnerid Max Plancki Psühholingvistika Instituut ja Radboudi Ülikool.

Plenaarettekandega esinevad Pamela Perniss (Kölni Ülikool), Susanne Brouwer (Radboudi Ülikool), Peter Hagort (Max Plancki Psühholingvistika Instituut) ja Ben Ambridge (Liverpooli Ülikool).

Suvekooli esimesel neljal päeval leiab aset plenaarettekanne, millele järgnevad paralleelsed töötoad. Töötoa teemad hõlmavad teemasid nagu laste keele omandamine, multimodaalsus, keele mõistmine ja keeletootmine. Osalejatel on ka võimalus tutvustada oma uurimistööd posterettekannetega ning kohtuda üks-ühele instruktoritega. Viiendal päeval leiab aset MEDALi projekti arutelu ning pärastlõuna jätkub seltskondlike üritustega.

Suvekooli uudistega kursis olemiseks külastage regulaarselt MEDALi veebilehte.

Kui olete seotud mõne MEDALi konsortsiumi partnerasutusega (näiteks TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituut), on teil võimalus taotleda sellel üritusel osalemiseks mobiilsustoetust! Eesti taotlustähtaeg on 23.02.2024. Lisateavet MEDALi liikuvuse rahastamise kohta leiate siit. Suvekooli ajal on Nijmegen populaarne reisisihtkoht, seetõttu oleme ette broneerinud grupimajutuse. Lisateavet reisiplaanide ja grupimajutuse kohta leiate siin.

Ootame teid Nijmegenisse!

MEDALi tiim

Gretchen McCulloch

Interneti lemmiklingvist Gretchen McCulloch külastab Tartut