Kuus eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala üliõpilast pälvisid Emakeele Seltsi stipendiumid

2022. aastal pälvisid Emakeele Seltsi õpetajastipendiumid meie eesti keele ja kirjanduse õpetaja magistriõppekava üliõpilased Rait Avestik, Anett Karula, Maarja Kasema, Agnes Lea, Eileen Laidus ja Koen Planken.

Emakeele Selts annab Haridus- ja Teadusministeeriumi rahalisel toetusel igal aastal välja kuus 400-eurost õpetajastipendiumit. Stipendiumid on mõeldud eesti keele ja kirjanduse õpetajaks õppivatele üliõpilastele. Stipendiumikomisjoni kuuluvad esindajad Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudist, Haridus- ja Teadusministeeriumist, Emakeele Seltsist, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudist, Eesti Emakeeleõpetajate Seltsist ja Emakeeleõpetuse Infokeskusest.

täis kirjutatud vihik laual

Tartu Ülikooli keeleteadus on maailma 200 parima hulgas

Lingvistikaolümpiaad 2024 lõppvoor

Mwangwego kirjast Austraalia ohustatud põliskeelteni – lingvistikaolümpiaadi lõppvoor 2024