Lauri Kulpsoo

Eesti keele õpetajate sügiskonverents "Lugemis- ja kirjutamisoskuse tulevik häguste allikate ääres"

Ootame eesti keele õpetajaid sügiskonverentsile "Lugemis- ja kirjutamisoskuse tulevik häguste allikate ääres", mis toimub 15. novembril kell 11–17 Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis. Enne konverentsi pakutakse tervituskohvi ning on võimalik tutvuda kirjastuste väljapanekuga.

Konverentsil on ettekandeid lugemis- ja ​kirjutamisoskusest, tekstiroboti kasutamisest, uurimistöödest ja allikate põhjal kirjutamisest ning muust. Õpetajakoolituse magistrandid ja meie vilistlased tutvustavad läbi tehtud ülesandeid ning jagavad oma kogemusi.

Osalemiseks tuleb 1. novembriks registreeruda siin. Võimalus on osaleda nii Tartus kohapeal kui ka jälgida ettekandeid Zoomis. Zoomi link ja täpne päevakava saadetakse registreerunutele 10. novembriks.

Kutsume üles jagama ürituse infot ka oma kolleegidega, sh piirkondliku aineühenduse listis, kui sinna infot veel tulnud ei ole.

Konverentsi korraldab Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut ning rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Tudengid raamatukogus

Aruteluseminar “Emakeeleõpetus muutuvas ühiskonnas”