Andres Tennus

Eesti keele õpetajana teisele ringile

Viimasel ajal võib eesti keele õpetaja eriala magistrantuuris näha aina rohkem töötavaid õpetajaid, kelle kogemustepagas on lai ning kellel võib-olla üks magistrikraad juba taskus.

Vestlesime kolme õpetajaga, kes on aastaid pärast esimese õpetajahariduse omandamist tagasi ülikooli läinud. Jutuajamises osalesid kaks eesti keele võõrkeelena õpetajat – Diana Astok ja Linda Palts – ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Tiia Palmiste.

Loe artiklit Õpetajate Lehest.

Tudengid gloobust uurimas.

Tudengilt tudengile vestlusring: õpingud välismaal

#õppimine

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus toimub teisipäeval, 20. juunil kell 13.00 Tartu Ülikooli aulas.
#õppimine

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppe lõpuaktus

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppe lõpuaktus toimub reedel, 16. juunil 2023 kell 13.00 Tartu Ülikooli peahoone aulas.