Keit Mõisavald

TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi ERASMUS+ õpirände kogemuspäev

TÜ eesti ja üldkeeleteaduse instituudi ERASMUS+ õpirände kogemuspäev toimub 16. veebruaril kl 12-14 Jakobi 2-412. Üritus on suunatud nii õppejõududele kui ka tudengitele.

Üritusel saad teada, millised on meie instituudi partnerülikoolid, milliseid õppeaineid on võimalik välisõpingute jooksul võtta, kuuled teiste kogemusi ja saad kasulikke soovitusi oma õpirände planeerimiseks.

KAVA:

12.15–12.20  tervitussõnad Kadri Koreinik

12.20–12.40 ERASMUS+ õpiränne. Mis ja kuidas? Kadri Koreinik ja Andrea Nagy jagavad infot ning tutvustavad meie instituudi partnerülikoole nii tudengitele kui ka õppejõududele.

12.40–13.00 Miina Norvik “Järeldoktorina Uppsalas. Tööelust, rootsi keele õppimisest ja veidi ka muust elust”

13.00–13.15 Johannes Sarapuu „Pool aastat Rootsi Tartus“

13.15–13.30 Marri-Mariska Tammepõld „Minu aasta Helsingis“

13.30–13.45 Przemysław Podleśny räägib Zoomi teel oma Viini ülikooli õpirändele mineku motiividest

Ettekannete järel on aega küsimusteks ja vastusteks. Osalejatele pakutakse kringlit ja teed.

Üritusega saab liituda ka Zoomis.

Writing

Lõputööde kirjutajad saavad tuge eesti ja üldkeeleteaduse instituudist

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine