Keit Mõisavald

Kogu kursus lõpetas cum laude!

Seda ei juhtu iga päev, et kogu kursus lõpetab cum laude. Meie eesti ja soome-ugri keeleteaduse magistriõppe (uuenenud õppekava nimega keeleteadus) viimase lennu lõpetajad said aga sellega hakkama.

Cum laude lõpetajad (pildil vasakult alates) ja nende magistritööd:

• Nele Karolin Teiva „Pehmendajad bakalaureuseastme üliõpilaste tekstides“
  • Triin Aasa „Omadussõnade intensiivistamine eesti noortekeeles kahe
    korpuse võrdluses“
  • Kertu Saul „Lausemallide automaatne tuvastamine Tasakaalus korpuse näitel“
  • Helina Harend „Ema-, isa-, õe- ja vennanimetused eesti regilauludes“
  • Pildilt puudub Saara Liis Jõerand „Ortograafia stilistilise vahendina eesti nüüdisluules“

Instituut õnnitleb eriliselt tublisid lõpetajaid ja soovib teile tuult tiibadesse!

keeleteaduse magistriõpe

Tutvu uuenenud magistriõppekavaga

Keeleteadus (MA)

Keeleteaduse ehk lingvistika magistriõppes süvendad oma keeleteaduse teadmisi-oskusi ja omandad uusi, lahendad erialaseid probleeme, uurid keelt endale huvipakkuval suunal ning arendad oma akadeemilist väljendusoskust. Õppe- ja uurimistöö tugev seos võimaldab panna sul oma teoreetilised teadmised ja praktilised oskused kohe proovile. Pärast magistrikraadi omandamist saad keeleandmetega töötamise oskusi rakendada nii teaduses kui ka tööturul.

Õppekava koduleht

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Keelenõustaja tudengitega

Kuidas keelenõustaja üliõpilasi aitab?

Tudengid arvuti taga

Vikipeedia terminivõistlusel saab luua ja täiendada eestikeelseid vikiartikleid

2024. aasta orienteerumisrajal saab (taas)tutvuda ülikooli ühiselamutega

Veel viimaseid nädalaid saab läbida orienteerumisrada „Ühiselamud kui üliõpilaselu sõlmpunktid“