Mariana Tulf

Keeleteaduse magistriõppe infotund 9. mail

9. mail kl 16.00 toimub veebis magistriõppe infotund, kus programmijuht Pire Teras räägib lähemalt keeleteaduse magistriõppe õppekavast ja sisseastumise spetsiifikast. Kuulajaid tervitab ka instituudi juhataja professor Liina Lindström, kes räägib keeleteaduse õppimise olulisusest tänapäeval.

Kuulama on oodatud kõik keeleteadusest huvitunud, kel on omandatud bakalaureusekraad, mis ei pea olema tingimata keeleteaduse erialal. Meile on oodatud ka muude erialade lõpetanud, kel on huvi keeleteaduse vastu ja kes on valmis juurde õppima bakalaureuseõppekava alusaineid.

Infotunnis on kuulajatel võimalik küsida küsimusi ja saada vastuseid nii õppekava, õppimiskeskkonna kui sisseastumise spetsiifika kohta.

Keeleteaduse magistriõpe on päevaõpe, mille auditoorne õppetöö jaguneb tavaliselt neljale päevale nädalas.
Õppima asudes spetsialiseerud sa ühele endale huvipakkuvale erialale:

a) keeleteadusele ja eesti keelele;

b) fennougristikale;

c) arvutilingvistikale.

Tutvu keeleteaduse õppekavaga lähemalt kodulehel ja esita avaldus SAIS-is. Kandideerimise tähtaeg on 26. juuni.

Miks õppida keeleteadust Tartu Ülikoolis?

Sest Tartu Ülikooli keeleteadus on juba teist aastat maailma 200 parima hulgas. Äsja avaldatud QS World University Rankings by Subject tulemuste kohaselt on keeleteadus üks kolmest Tartu Ülikooli erialast, mis jõudis 200 parima sekka. Kusjuures keeleteadus saavutas kõrgeima koha ka Tartu Ülikooli humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna erialade seas.

Registreeru infotundi

Writing

Lõputööde kirjutajad saavad tuge eesti ja üldkeeleteaduse instituudist

Vilnius