Autor:
Mariana Tulf

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna karjääripäev

21. veebruaril kell 11.00-14.30 on kõik humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna tudengid oodatud Tartus Lossi 3 õppehoones toimuvale karjääripäevale, et tutvuda erinevate praktikapakkumistega ning osaleda karjäärivõimalusi tutvustavates töötubades. 

Messialal on Sul võimalus küsida otse valdkonna paljude praktikapartnerite käest, milliseid praktikavõimalusi pakutakse, mis tingimustel käib asutusse kandideerimine, millal saab praktikat sooritada jne. Esindatud on muuseumid, kultuuriasutused ja ettevõtted. 

Messialaga paralleelselt saad külastada töötubasid, kus räägitakse nii töö- kui praktikakoha otsimisest (töötubade info nägemiseks keri allapoole). Välistudengitele suunatud ingliskeelses töötoas antakse nõu, kuidas leida tööd Eestis. 

 

Karjääripäeval osalevad:

Nimekiri täieneb

Üliõpilased arutamas

Töötuba "Tööturg tudengi vaatenurgast"

Kell 13.00-13.45, Lossi 3-117

Kuidas leida töö- ja praktikapakkumisi või luua ise endale töökoht ning millist abi pakub selleks Töötukassa? Tööpakkumiste vahendamise keskkonnad, toetused, nõustamised, koolitusvõimalused, ettevõtlusega alustamise toetus jm.

Töötuba viib läbi Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist Ave Karu.

Üliõpilane arheoloogialaboris.

Workshop „How to find a job in Estonia?“

14.00-14.45 at Lossi 3-117

Find out what the Labour Market is like in Estonia. How to find job and internship offers? Which services are offered to Estonian residents?

Career Specialist Ly Kubenko Estonian Unemployment Insurance Fund conducts the workshop.

Gretchen McCulloch

Interneti lemmiklingvist Gretchen McCulloch külastab Tartut

tudengid

Vabaained eesti ja üldkeeleteaduse instituudis 2024/2025 sügisel

Peahoone

Viies rahvusvaheline foneetika sümpoosion toimub Tartu Ülikoolis