Andra Rumm

Dr Raymond Bertram viib Tartus läbi silmaseire töötoa

14–16. novembril viib dr Raymond Bertram Turu Ülikoolist läbi silmaseire töötoa. Töötuba toimub Tartu Ülikooli Jakobi 2 ja Lossi 3 õppehoonetes ja on suunatud eelkõige eesti ja üldkeeleteaduse üliõpilastele ja töötajatele, kes soovivad läbi viia silmaseire uurimusi keeleliste stiimulitega. Foneetikalaboril on olemas Eyelink 1000+ silmaseire seadeldis ja plaanis on soetada ka Eyelink Portable Duo.

Rohkem infot töötoast saab lugeda inglise keeles siin.

Lisainfo saamiseks võib pöörduda ka Kaidi Lõo (kaidi.loo@ut.ee) ja/või Raymond Bertrami (rayber@utu.fi) poole.

Susanne Schötz (Lund): Cat–human communication: Reports from the Meowsic-project

4. oktoobril peab Susanne Schötz Lundi Ülikoolist ettekande pealkirjaga "Cat–human communication: Reports from the Meowsic-project"
21.09.2022

Piibi-Kai Kivik (Indiana): "'Conversation-for-learning' ja teised vähestruktureeritud õpikontekstid"

27. septembril 2022 kell 16.00 peab Piibi-Kai Kivik Indiana Ülikoolist Bloomingtonis loengu teemal 'Conversation-for-learning' ja teised vähestruktureeritud õpikontekstid.
15.09.2022
#teadus #ühiskonnale
Tähestik

Kилекоть ja teised vene kõnekeelde ilmunud eesti sõnad