Johan Paul Hion

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja magistriõppekava infotund toimub 5. aprillil

5. aprillil kell 15.00 saab osaleda eesti keele ja kirjanduse õpetaja magistriõppekava tutvustavas infotunnis. Üritus toimub Zoomis.

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekaval saab valida kahe eriala vahel: eesti keele ja kirjanduse õpetaja või eesti keele võõrkeelena õpetaja. Eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala läbinud asuvad tavaliselt tööle põhikooli või gümnaasiumisse ning eesti keele võõrkeelena õpetajad leiavad tööd üldhariduskoolides, keeltekoolides, aga ka välisülikoolides. Lisaks on suur vajadus ka eesti keele eraõpetajate järele.

Infotunnis tutvustatakse:

• sisseastumistingimusi;
  • õppetööd (toimub sessioonõppes kaks korda kuus);
  • kõrvaleriala valikuvõimalusi;
  • praktikavõimalusi.

Infotundi viib läbi eesti keele ja kirjanduse õpetaja magistriõppe programmijuht Maigi Vija. Infotunnis osalemiseks palume täita allolev registreerumisvorm.