Susanne Schötz (Lund): Cat–human communication: Reports from the Meowsic-project

4. oktoobril peab Susanne Schötz Lundi Ülikoolist ettekande pealkirjaga "Cat–human communication: Reports from the Meowsic-project". Loeng toimub Zoomi vahendusel. Ettekande jälgimiseks kliki Zoomi lingile ja kasuta sisenemisel koodi 990981. Rohkem infot TÜlingu loengusarja kohta ja semestri kava leiad siit.

Ettekande teesid:

Domestic cats have an extensive, variable and complex vocal repertoire, and they are able to modify and adapt their voices and call types, for instance to draw the attention of their human caretakers. Still, there are not many phonetic studies on cat–cat and cat–human vocal communictaion. In this talk I will give a brief overview of previous research in this field, and present some of the methods and results from the project Melody in Human–Cat Communication (Meowsic).

Foneetikalabor

Dr Raymond Bertram viib Tartus läbi silmaseire töötoa

21.09.2022

Piibi-Kai Kivik (Indiana): "'Conversation-for-learning' ja teised vähestruktureeritud õpikontekstid"

27. septembril 2022 kell 16.00 peab Piibi-Kai Kivik Indiana Ülikoolist Bloomingtonis loengu teemal 'Conversation-for-learning' ja teised vähestruktureeritud õpikontekstid.
15.09.2022
#teadus #ühiskonnale
Tähestik

Kилекоть ja teised vene kõnekeelde ilmunud eesti sõnad